Ogłoszenie

Forum w robocie.

#1 2010-02-08 00:04:46

Shiun

http://i46.tinypic.com/i4n5w3.gif

Zarejestrowany: 2010-02-07
Posty: 24
Punktów :   

Informacje

Masz trochę wolnego czasu, z którym na huk nie wiesz co zrobić? A pomyślałeś, że komuś innemu również może się nudzić tak samo jak Tobie? I, że Twoje umiejętności jeżeli chodzi o prowadzenie walk równają się prawie zeru? Właśnie po to istnieje coś jak "walka treningowa", żeby doskonalić się w taktyce, w dobieraniu strategii. A nóż Ci się to przyda. Wszystkie walki nie dzieją się "naprawdę", są poza fabularne. Tak więc w przypadku pokonania przeciwnika nie otrzymuje się nic prócz satysfakcji. Nie ma również opcji, że się umiera. Nie e. MUSI BYĆ SĘDZIA, inaczej z doświadczenia wiem, że pojawiają się kłótnie i zbędne dochodzenia.

Wszystko ma wyglądać tak:

Sędzia zakłada wątek, który powinien wyglądać mniej więcej tak: "Walka treningowa (...) i (,,,). Sędzia (xxx)"


Kolejność ustala sędzia, a ma wyglądać to tak :  Gracz 1> Gracz 2> Sędzia> Gracz 2> Gracz 1> Sędzia> Gracz 1> Gracz 2> Sędzia.... itd Tak na przemian

Proste? Jesli nadal do kogos nie dotarło (Boże zmiłuj się, daj cierpliwość.. co za e) jeszcze prościej: ja>ty>sedziakalosz>ty>ja>kalosz>ja>ty>kalosz itd...

Prościej się nie da <.<


"Pytałem: Chcesz kanapkę? Nieueeeee, wole zuuupeeee..."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bleachheroes.pun.pl www.fregata.pun.pl www.bakugan-pbf.pun.pl www.troja59.pun.pl www.hussars-rappelz.pun.pl